O nas

O naszej firmie

Zapraszamy do naszego Składu Cegiełka – Salonu w Serocku, gdzie zapewniamy fachowe doradztwo i niskie ceny przy wyborze i zakupie okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, kostki brukowej, bram garażowych oraz ogrodzeń.

Od wielu lat specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży i dostawie materiałów budowlanych. Dotychczasowe doświadczenie oraz obserwacje branży budowlanej przekonuje nas, że wybór i zakup elementów typu okna, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, podłóg, kostki brukowej, bram garażowych czy ogrodzeń  wymaga fachowego doradztwa i powinno i odbywać się w specjalizujących się w ich sprzedaży punktach.

Dlatego przy ścisłej współpracy z wiodącymi polskimi producentami staliśmy się dystrybutorem ich produktów, oferując fachowe doradztwo, w oparciu o stały kontakt i szkolenia. Wspomagamy się również fachowymi wykonawcami i zapewniamy sprzedaż wraz z montażem. Oferujemy transport, dysponujemy samochodami z hds. Działamy szybko, chcemy aby oferowane produkty były najwyższej jakości przy rozsądnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenie naszego punktu, kontakt telefoniczny lub mailowy.

Salon w Serocku

Godziny otwarcia:

Zakroczymska 21, 05-140, Serock

Tel. 575 045 535, 501 857 000

mail: serock@skladcegielka.pl

poniedziałek – piątek: 7:00 – 17:00

sobota: 9:00-14:00

Kariera w Składzie Cegiełka

SZUKASZ PRACY? A może chciałbyś przesłać nam swój aktualny życiorys na przyszłe rekrutacje?

Jeśli tak jak my, cenisz własny rozwój oraz przyjazną atmosferę w pracy, dołącz do Nas! By dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na adres mailowy: praca@skladcegielka.pl